Blog

20
Mar

Sukces piłkarzy Speed

To był bardzo udany turniej piłkarski dla młodych piłkarzy Łużyc Lubań sponsorowanych przez Stacje Paliw SPEED. Wygrali Charytatywny Turniej Football Academy Pomaga w Bolesławcu pokonując gospodarzy, Football Academy Bolesławiec, w meczu finałowym 4:0. Gratulujemy chłopakom reprezentującym Łużyce Lubań-Młodzież SUKCESU!

1
Mar

Speed odwołuje zimę z Eską

Wzięliśmy udział w akcji ESKA odwołuje zimę 2017 – to kultowa akcja Radia ESKA.  Było można bawić się, odpoczywać i zwiedzać razem z gwiazdami ESKI i gwiazdami muzyki. Jankesem i Jankiem Pirowskim, którzy zabrali słuchaczy na tropikalne Wyspy Zielonego Przylądka. A razem z wami imprezowały niekwestionowane gwiazdy – wasi ulubieńcy: Ewa Farna i Kamil Bednarek.

18
Kwi

Niewiele zabrakło do zwycięstwa!

Zespół Orliki Trzebiel, które mamy przyjemność sponsorować brały udział w imprezie „Move Week” w Poznaniu. To przede wszystkim promocja zdrowego i aktywnego stylu życia, ale także pokazanie młodzieży, że różnice językowe i kulturowe nie muszą być czymś co dzieli. Prawie 300 osób z różnych stron Europy i jeden, wspólny cel – integracja przez sport. Poza sportem młodzież czekają również wspólne zajęcia artystyczne-

Read more