Nasi z gratulacjami od Majdana!

Wspierana przez Stacje Paliw Speed drużyna Orlików Łużyc Lubań 26 sierpnia wygrała turniej w ramach Gminnego Festiwalu Sportu w Nowogrodźcy.

W Turnieju Piłki Nożnej Orlików o Puchar Burmistrza Nowogrodźca rywalizowało sześć drużyn w tym cztery z gminy Nowogrodziec. Zawody uroczyście otworzył gospodarz imprezy Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich wspólnie z Gościem Specjalnym – Radosławem Majdanem. Majdan to wychowanek Pogoni Szczecin oraz zawodnik wielu klubów ekstraklasowych. Dwukrotnie z Wisłą Kraków zdobywał mistrzostwo Polski. Występował również w klubach tureckich, greckich oraz izraelskich. Był też reprezentantem Polski w Finałach Mistrzostw Świata w roku 2002.

Wizyta Radosława Majdana sprawiła wiele radości młodym zawodnikom, z którymi były reprezentacyjny bramkarz bardzo chętnie rozmawiał rozdawał autografy oraz opowiadał o swojej karierze zawodniczej.

W turnieju orlików najlepszą okazała się drużyna Łużyc Lubań wyprzedzając GAP GCKiS I Nowogrodziec oraz BKS Bolesławiec. Na kolejnych lokatach znalazły się drużyny GAP GCKiS II Nowogrodziec, Piast Wykroty oraz GAP GCKiS III Nowogrodziec. Puchary, dyplomy oraz nagrody wręczył Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich wspólnie z Radosławem Majdanem.

 

Igor Zinkowski z Łużyc (na zdjęciach) został uznany najlepszym strzelcem turnieju i odebrał gratulacje i statuetkę od Radosława Majdana.

 

 

Leave A Comment