Bus

Bus do wynajęcia

Poszerzając zakres naszych usług postanowiliśmy udostępnić naszym klientom wygodnego busa na wynajem. Aby Twoja podróż przebiegała bezpiecznie, ekonomicznie i luksusowo, oferujemy świetne, przestrzenne auto w znakomitym stanie technicznym.

Mamy dla Ciebie do wynajęcia bardzo wygodnego i obszernego Forda Tourneo Custom 2.0 TDCi (170).

Zadzwoń i wypożycz: 570 314 400

Miejsce dla wszystkich

Zasiądź w obszernym i luksusowym wnętrzu Forda Tourneo Custom i ciesz się najnowszymi systemami umilającymi podróż. Nie tylko doskonale się prowadzi ale również przyjemnie się w nim siedzi – może zapewnić komfortowe warunki podroży nawet dziewięciu osobom. Dzięki elastycznej konfiguracji siedzeń może również przekształcić się w jeden z najprzestronniejszych pojazdów na drodze z obszerną dodatkowa przestrzeni na bagaż.

Miejsce na wszystko

Ford Tourneo Custom to bardzo pomysłowy minivan. Szeroko otwierane boczne drzwi przesuwne – największe w tej klasie pojazdów – oraz drzwi tyłu nadwozia z dużą szybą zapewniają łatwy dostęp  do eleganckiego i wygodnego wnętrza. Zaś liczne, dobrze pomyślane elementy wyposażenia, w tym rozmaite użyteczne schowki, zapewniają jeszcze więcej miejsca i bardziej wszechstronne wykorzystanie przestrzeni.

Doskonałe wyposażenie

Pojazd ma elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC), mocowania ISOFIX dla fotelików dziecięcych, system ABS z elektronicznym podziałem siły hamowania electronic (EBD), System kontroli obciążenia pojazdu (LAC), System monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS). System zapobiegający wywróceniu pojazdu (RSC), tempomat, układ ułatwiający ruszanie z miejsca na wzniesieniach (HSA), układ wspomagania awaryjnego hamowania (EBA), automatyczne światła, czujniki parkowania z przód i z tyłu (oraz kamerę cofania), obustronne odsuwane drzwi boczne, przyciemniane szyby, elektrycznie podgrzewaną szybę przednią, wycieraczki z czujnikiem deszczu, automatycznie włączane światła mijania.

Jeszcze więcej

Auto ma także hak holowniczy, obszerną przestrzeń bagażową za ostatnim rzędem foteli oraz zintegrowany składany bagażnik dachowy. Aby pasażerowie się nie nudzili pojazd ma także specjalnie dla tylnych rzędów siedzeń odtwarzacz wideo z monitorem.

Jak wypożyczyć?

Zadzwoń 570 314 400